Opowiadałam w Polskim Radiu o sztuce doceniania

Jak dobrze dzielić się z Wami taką dobrą wiadomością. Opowieści o wdzięczności docierają do coraz szerszego grona osób. Tym razem – na falach (tych internetowych) Polskiego Radia. Dzięki Marcinowi Perfuńskiemu, znanemu jako bloger supertata.tv możecie posłuchać podcastu o sztuce doceniania.

Jeśli chcesz od razu przejść do podcastu, kliknij tutaj. Nasza rozmowa jest podzielona na dwa nagrania, każde trwa ok. 50 minut.

Marcina poznałam kilka lat temu, w mojej pierwszej pracy w agencji informacyjnej. Dziś Marcin oprócz tego, że jest dziennikarzem radiowym i redaktorem w wydawnictwie, prowadzi bloga dla rodziców. Mówi o sobie, że jest „słabym tatą, który chce być super”. Urzeka mnie ta szczerość, a po naszej rozmowie w Polskim Radiu myślę, że dla swoich pięciu córek, które wychowuje z żoną Anią, jest fajnym, dobrym i ciepłym tatą. Bo właśnie to ciepło, z jakim prowadził rozmowę zostawiło we mnie wrażenie do dziś. Pozytywne wrażenie. Takie, że czuję, że jestem lepszym człowiekiem i świat wydaje mi się lepszym miejscem. W tym momencie myślę, że nasza rozmowa spełniła swoją misję – bo i mnie i Marcinowi, choć robimy to na różne sposoby, zależy by dzielić się dobrem i inspirować do dobra pomimo rozlewającej się w mediach społecznościowych (w realu też) fali hejtu, niezadowolenia i krytyki.

W podcaście opowiadam między innymi o treściach z e-booka, więc jeśli ciekawi Cię co jest w środku, ale nie masz przekonania czy chcesz go przeczytać, posłuchaj naszej rozmowy. Trwa prawie 2 godziny, więc zachęcam Cię do zaparzenia kubka herbaty czy kawy, ułożenia wygodnie na kanapie i otwarcia na nowe inspiracje na drodze pogodnego i harmonijnego życia. Ściskam ciepło i dziękuję, że jesteś 🤗


Jeśli podoba Ci się to, co robię i chcesz mnie wesprzeć, możesz to zrobić za pośrednictwem serwisu buycoffe.to, symbolicznie stawiając mi kawę 🙂 ☕

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *