Warsztaty z wdzięcznością dla kobiet “Zakochaj się w swoim życiu na nowo”.

Sporą część życia pragniemy być gdzieś indziej, robić coś innego, a może nawet być z kimś innym. Przegapiamy to, co się dzieje teraz. Mamy sporo na głowie. Pracę, rodzinę, nadzieje, marzenia, lęki. Moment zatrzymania pozwala nam docenić wartość naszego życia. Poczuć, że naprawdę żyjemy. Że czujemy się wdzięczni. Często nie doceniamy tych chwil, zatracając się w codziennym pędzie. Gonimy za przyszłością, wracamy do przeszłości i nie doceniamy, że umysł może być czasem zatroskany, ale ma potencjał, by być szczęśliwy i zdrowy.

Zapraszam Cię na weekendowe warsztaty, podczas których spotkamy się w niedużej grupie kobiet, w przyjaznej atmosferze akceptacji i życzliwości i odłączymy się na chwilę od codziennych trosk. Zatrzymamy się, po to, by być – każda z nas bliżej siebie, by doświadczyć błogości bycia tu i teraz, by zyskać nową perspektywę na swoje życie i zobaczyć jak jest obfite. Ucieszyć się tym, co mamy, poznać techniki i metody, dzięki którym będziemy wdzięczne nie tylko od czasu do czasu, ale codziennie 🙂

Termin: 26 – 27 lutego 2022

12. lutego Sobota: 10:00-17:00 (z godzinną przerwą na lunch do zagospodarowania we własnym zakresie)
13. lutego Niedziela: 10:00-17:00 (z godzinną przerwą na lunch do zagospodarowania we własnym zakresie)

Miejsce: Warszawa, spotkamy się w przyjemnej i przestronnej sali warsztatowej na Starym Mokotowie przy ul. Grażyny.

Opłata za warsztaty – 299 zł.

Zanim uznasz, że to dla Ciebie zbyt duży wydatek, pomyśl, że to niezwykła inwestycja, która przyniesie znacznie więcej długotrwałych korzyści, niż przyjemności, jakich być może nie odmawiasz sobie na co dzień 🙂

Liczba miejsc jest ograniczona do 8 osób – decyduje kolejność zgłoszeń.


Zapisz się już teraz: warsztaty@dzisdziekujeza.pl

Spotkania odbędą się w przytulnej sali warsztatowej na Starym Mokotowie w Warszawie (szczegóły prześlę Ci po zapisie). Podczas warsztatu będą zapewnione kawa, herbaty, woda, sok, owoce, przekąski i słodkości.

Warsztat odbędzie się, gdy zbierze się grupa min. 5 osób.

Jeśli nie widzisz, że masz za co dziękować – ten warsztat jest zdecydowanie dla Ciebie. Jeśli jesteś wdzięczna i chcesz pójść jeszcze dalej tą drogą – zapraszam także i Ciebie. A może ciekawi Cię ten temat, albo po prostu potrzebujesz zatrzymać się i odetchnąć? Jest tu miejsce także dla Ciebie. Przyjdź, pobądź i… zakochaj się w swoim życiu na nowo 🙂

Jak wiemy panuje pandemia, więc spotkanie odbędzie się w warunkach sanitarnych: w przestronnej sali, która pozwoli na zachowanie odstępu co najmniej 1 m pomiędzy uczestniczkami, na miejscu będą zapewnione maseczki jednorazowe; zadbamy o regularne wietrzenie sali.


Co będziemy robić:

Podczas warsztatów na początku poznamy się i oswoimy ze sobą, a gdy już poczujemy, że możemy razem wyruszyć w podróż wdzięczności, będziemy eksplorować różne obszary własnego życia i uczyć się sposobów na docenianie i delektowanie się nim. Poszukamy nowych perspektyw i nieznanych dotąd, subtelnych odcieni w palecie kolorów, którymi malujemy nasze życie.

Poznamy sposoby na praktykowanie wdzięczności, które będziesz mogła stosować potem w swoim życiu i wnosić wdzięczność jako niesamowity zasób podtrzymujący równowagę do Twojego stylu życia.


Korzyści:

 • Zatrzymasz się na kilkanaście godzin w ciągu dwóch dni, dzięki czemu będziesz mogła odetchnąć i odpocząć.
 • Spędzisz twórczo czas w gronie innych kobiet, które tak jak Ty, szukają w życiu czegoś więcej.
 • Przyjrzysz się swojemu życiu w nowy sposób, zobaczysz jeszcze więcej dobra w nim.
 • Poznasz narzędzia do praktykowania sztuki wdzięczności, które będziesz mogła stosować w swoim życiu.
 • Poszerzysz swoje horyzonty i odkryjesz w sobie to, co piękne i dobre.
 • Skupisz się na Twoim życiu w pozytywny sposób, co prowadzi do równowagi i harmonii wewnętrznej.
 • Doświadczysz niesamowitej radości, jaką generuje wdzięczność podczas spotkania z innymi ludźmi.
 • Zobaczysz, że ile miłości jest we wdzięczność, gdy pomnoży się podczas… dzielenia się nią 🙂
 • I mam nadzieję, że… zakochasz się w swoim życiu na nowo!

  Zapisz się: warsztaty@dzisdziekujeza.pl


O mnie:

Nazywam się Magdalena Galek. Praktykuję wdzięczność od 8 lat. Od 2 lat jest moją pasją i zajmuję się nią profesjonalnie – popularyzuję ją na blogu, FB i Instagrami. Pierwszy raz siłę dzielenia się wdzięcznością poczułam, gdy mój artykuł o niej został przetłumaczony na kilka języków i tysiące ludzi na świecie okazywało na FB niesamowitą radość po jego przeczytaniu. Ostatnio lubię rozmawiać o niej na lajvach z ciekawymi osobami (znajdziesz je na IG). Poznaję jej naukowe podstawy korzystając z dostępnych źródeł uniwersyteckich. Ukończyłam kurs “Science of Well Being” Uniwersytetu Yale.

Napisałam e-book “Wdzięczność dla początkujących”. Prowadzę warsztaty z wdzięcznością. Na tym zdjęciu jestem tuż po jednym z nich, przeprowadzonym online.

Mieszkam w Warszawie, przy lesie, w którym łapię harmonię gdy rytm miasta tupta we mnie za szybko. Jestem dziennikarzem, być może znasz moje artykuły z portalu Aleteia.pl. Pracowałam także jako instruktor zajęć plastycznych dla przedszkolaków, fotograf. Lubię malować murale. Przez kilka lat śpiewałam w chórach rozrywkowych. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, w równowadze z ciszą. Uwielbiam tańczyć i chodzić po górach.

Zapisz się: warsztaty@dzisdziekujeza.pl